Hakkımızda

1968 yılından beri Tarım Sektörünün Öncü kuruluşlarından biri olan ve ’’Çiftçinin Dostu ‘’ sloganı ile Türk çiftçisine on binlerce kaliteli ürün sunan TARAL Tarım Makineleri A.Ş., Çapalama makineleri ve Dizel motor üretimini ve bu ürün gruplarında TARAL markasının kullanım hakkını kendi alanlarında lider 3 firmanın ortaklığı ile kurulan PMG TARAL A.Ş. firmasına devretmiştir.

PMG TARAL A.Ş. firması ortaklığı aşağıdaki firmaların birlikteliğinden oluşmaktadır.

MAPAŞ A.Ş. ,1980 yılında İstanbul’da kurulmuştur ve Tarım ve Bahçe sektöründe temsil ettiği 30’dan fazla seçkin marka ile sektörün öncü firmalarından biridir.

PUBERT SA, 1840 yılında Fransa Chantonnay’de kurulmuştur ve 1976 yılında Çapalama Makinesi Üretimine başlamıştır. Firma 2007 yılında Dünyanın en büyük Çapalama Makinesi üreticisi ödülünü almıştır. Ürünlerini içlerinde Türkiye’nin de bulunduğu 40’ tan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

GEM Gürbüz Endüstriyel Makine Eskişehir’de 30 yıl önce kurulmuş ve Talaşlı İmalat, Kalıp İmalatları ve Anahtar teslim otomasyon sistemleri konularında uzmanlaşmış bir firmadır.

PMG TARAL firması TARAL Çapalama makinelerinin üretimini Haziran 2019 tarihine kadar Zeytinburnu –İstanbul’da bulunan mevcut tesislerde sürdürecek ve bu tarihten sonra üretimi ESKİŞEHİR Organize Sanayii’ndeki kendi tesislerine taşıyacaktır.

Telif Hakkı © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.